Назад

Новости

09/11/2017

Ohrid Calling – 1, 2 и 4 август

Две неверојатни журки со два глобално познати диџеи Afrojack & Hardwell, огромна сцена, светлосни ефетки, огномети, супер атмосфера….

Бијело Дугме, концерт со старите хитови, многу публика, пеење, играње… Ни беше драго што бевме дел од овие настани.